Architektūra

 

Projektuoti namą patikėjome vieniems profesionaliausių architektų Lietuvoje – Ra Studijai. Tai ambicingų ir aukštais standartais dirbančių architektų komanda, kuri nuolat tobulinasi užsienyje, ir savo neįkainuojamą patirtį įgyvendina Lietuvoje, kurdami itin kokybišką gyvenamąją erdvę.

Šiam projektui architektų užduotis buvo suprojektuoti nedidelių plotų, tačiau aukštų standartų butus, kuriuose būtų visi atostogų namams reikalingi bruožai – racionalūs butų  išplanavimai, jaukios terasos, erdvūs balkonai, patogūs sandėliukai, saugios automobilių parkavimo aikštelės, erdvė vaikų žaidimams, žalioji zona.

Pirmas namo aukštas išsiskiria privatumu, nes butai suprojektuoti su individualiais įėjimais iš kiemo pusės. Šių butų gyventojai mėgausis ir didelėmis terasomis, kurios bus daugiau nei 17 kv. m. ploto. Čia galėsite įsirengti grilį, pasistatyti lauko baldus, puoselėti gėlynus, linksmai ir jaukiai leisti vakarus su draugais.

Nedidelis, 29 kv.m. butas su privačiu įėjimu ir net 17 kv.m. lauko terasa – tobulas atostogų namų modelis.

Antrame – penktame aukštuose suprojektuoti vieno, dviejų ir trijų kambarių butai su balkonais.

Modernaus tipo vieno kambario butas 29 kv.m. butas turi galimybę atskirti miegamąją zoną.

34  kv.m. butai yra 2 kambarių ir turi  atskirą miegamąjį kambarį. Šie butai taip pat labai patrauklūs dėl racionalaus išplanavimo ir ekonomiško dydžio.

Didžiulis butų privalumas – dideli, daugiau nei 6 kv.m balkonai, kuriuose galėsite pasistatyti lauko baldus ir mėgautis jaukiais vakarais.

Nedidelių butų formatas itin patrauklus ne tik kaip racionalus būstas atostogoms, bet ir komerciniu požiūriu. Šį būstą, dėl puikios lokacijos, bet kada galėsite išnuomoti.

Trijų kambarių butai su balkonais – mėgstantiems komfortą. Tai puikiai suplanuotas, 59 kv.m. butas šeimai. Optimali buto kvadratūra tinkama tiek nuolatiniam gyvenimui, tiek ir atostogoms. Šiuose butuose suprojektuoti du atskiri miegamieji kambariai ir bendra virtuvės, svetainės zona.

Yra visos galimybės butų išplanavimus keisti. Didinti ar mažinti kambarių skaičių, taip yra galimybė sujungti šalia esančius butus.

Statybų pabaiga: OBJEKTAS UŽBAIGTAS.

Galėsite džiaugtis poilsiu nuosavuose namuose Palangoje! 


 

Turite klausimų? Skambinkite dabar! 8 610 22222